Vyberte si naší nabídky...

-25%
Candy CXSN 172 IXH - nerez chladnička side by side

Candy CXSN 172 IXH - nerez chladnička side by side

Kód: CXSN 172 IXH
Kód obj.: 34002101
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Candy
Dostupnost: skladem

19 900
Běžná cena: 26 690

amicus.com.ua

 

Nerez chladnička side by side, třída A+, Frost Free, LCD displej, 4 skleněné police, crisper, držák na víno, čistý objem chladničky/mrazáku: 339/177 l, 3 police, klimatická třída ST, mrazící kapacita 8 kg/24h, hlučnost: 43 dB(A), VxŠxH: 176x90x73,6cm

Popis produktu

Již nikdy více odmrazování! 

Technologie No Frost odstraňuje nutnost dlouhého a únavného odmrazovacího procesu. Tato technologie, řízená adaptivním senzorem, přizpůsobuje proces odmrazování aktuálnímu používání chladničky a zvyšuje tak úsporu energie. Nyní navíc v nejlepší možné třídě energetické účinnosti A+.

Minimální dopad na životní prostředí

Candy dokazuje silné ekologické cítění jejím výzkumem nových chladniček. Po důkladné studii a náročném vývoji, byl plnící plyn R600 zvolen jako nejlépe vyhovující plnivo chladících okruhů nových chladniček, zejména pro jeho extrémně nízké zatěžování životního prostředí.

Energetická třída A+

Tradiční chladničky jsou domácí spotřebiče, které nejvíce zatěžují rozpočet českých rodin, neboť jsou odpovědné za zhruba 25 % celkové částky účtu za elektrickou energii. Proto je tak důležité zvolit si při nákupu nové chladničky energeticky účinný model. Chladničky A+ jsou speciálně navrženy tak, aby v porovnání s chladničkami energetické třídy A snížili spotřebu energie o 25 %. energetická třída A+

LCD display

No Frost technologie celkový netto objem (l) 516 objem chladničky (l) 339 objem mrazáku (l) 177 mrazící kapacita 8 kg / 24 h spotřeba energie (kWh) 1,418 spotřeba energie za rok (kWh) 431 bezproudový režim 10 h klimatická třída ST (16-38°C) ekologické chladící médium R 600 odmrazování chladničky – No Frost odmrazování mrazáku – No frost kategorie mrazáku **** chladnička: 4 skleněné poličky 3 zásuvky na ovoce a zeleninu

  • dveře chladničky: 5 přihrádek
  • mrazák: 3 skleněné poličky

zásobník na led 2 zásuvky dveře mrazáku: 6 přihrádek 1 kompresor nastavitelné nožičky externí madlo barva – stříbrná hlučnost dB(A) 43 hmotnost netto/brutto (kg) 95/105 rozměry netto v x š x h (mm) 1760 x 900 x 736  rozměry brutto v x š x h (mm) 1877 x 972 x 754

Svět se mění, Itálie se připravovala na přestavbu, na růst... Bylo to v roce 1945 kdy Model 50 poprvé spatřil světlo světa v dílnách Edena Fumagalliho v Monze, známého výrobou přesných nástrojů.Vznikla značka Candy. Od té doby je její růst ve znamení vyjimečnho úspěchu. V sedmdesátých letech započala pro Candy nová etapa: etapa pohlcování dalších italských společností, začala s La Sovrana v Parmě, historická značka v sektoru vaření, a Kelvinator Italia, mezinárodně známá díky jejich chladničkám a mrazákům. Candy také dospěla k dohodě s Kelvinator America o výrobě a prodeji domácích spotřebičů s americkým jménem po celém světě. Další významný pokrok se udál v osmdesátých letech: mezinárodní expanze Candy a další akvizice prestižních evropských společností.

V roce 1993 Candy přebírá společnost Iberna, specialistu v chlazení.

V roce 2003 Candy podepsala dohodu v Rusku se společností Zavod. Společný podnik, který dal život nové společnosti se jménem EDA (Energia Domestic Appliances).

V roce 2004 uvedla na trh nové řady automatických praček Aquamatic a vysoce inovativních chladniček Biocold Futura od Candy - inovace produktů se nikdy nezastaví. Byly otevřeny kanceláře nového zastoupení v Číně v Šanghaji. Celkové prodeje stouply na 945 milionů €. Celková produkce dosáhla 5,6 miliónů kusů.

V roce 2005 výrobní závod v Podbořanech (Česká republika) zdvojnásobil svou velikost a stal se jedním z výrobních zařízení Candy Group vyrábějícím mrazáky a chladničky. Navzdory náročné situaci na trhu a ekonomickým scénářům, Candy Group zaznamenala rekord v růstu: celkové prodeje překročili hranici 1 miliardy € a objem produkce dosáhl 6ti miliónů kusů.

Dnes Candy sílí díky své dlouhodobé a komplexní zkušenosti v sektoru domácích spotřebičů, hraje vedoucí roli na mezinárodním poli. Je vždy na čele technologického vývoje, vždy pozorná k potřebám moderního spotřebitele a citlivá k potřebám nového životního stylu rodiny, která preferuje vnitřní vztahy, prostor k jejich rozvoji a čas pro péči o ně.

Parametry produktu

Velikost domácnosti

Jsme velká rodina

Barva

NEREZOVÁ / STŘÍBRNÁ

Energetická třída

A+

Objem chladničky 339 l

Objem mrazničky 177 l

Spotřeba energie 1.418 kWh

Displej

ANO

Nenámrazový systém

ANO

Oddělená regulace

ANO

Klimatická třída

ST

Mrazící výkon 8 kg/24h

Akumulační doba 10 h

Počet polic v ledničce 5

Počet přihrádek mrazáku 6

Nulová zóna

NE

Varovný signál

ANO

Připojení na vodu

NE

Zásobník na vodu

NE

Nápojový automat

NE

Výrobník ledu

NE

Bar

NE

Hlučnost 43 dB

Barevný odstín

STŘÍBRNÁ

Hloubka 736 mm

Šířka 900 mm

Výška 1760 mm


ikonaCXSN 172 IXH - energetický štítek.pdf
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz